0 (216) 597 19 60
Anadolu Teknik Yapı

Hakkımızda

Firmamız 2013 yılından beri İstanbul / Tuzla’da  Paslanmaz Dekorasyon, Paslanmaz Korkuluk,  ve Alüminyum korkuluk imalatı ve montajı faaliyetleri yürütmektedir. 2015 yılından itibaren Üretim ve montaj sistemlerinde Alüminyum Doğrama sistemleri ve Kompozit kaplama sistemleri uygulaması yapmaktayız.Uyguladığı projeler ve yaptığı çalışmalar ile Anadolu Teknik Yapı adından söz ettirerek sektöründe öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Anadolu Teknik Yapı olarak proje uygulamalarımızın yanında aksesuar imalatı da yapmaktayız. Ayrıca ürettiğimiz paslanmaz aksesuarları ve bayisi olduğumuz bir çok ürününde satışını yapmaktayız.

Anadolu Teknik Yapı tecrübeli ve dinamik kadrosuyla üstlendiği projeleri süratli bir şekilde tamamlayarak teslim etmektedir.

Projelerimizde kalite ve estetiği yakalayarak müşteri memnuniyetini oluşturmakta, iddaalarımız ve yeniliklerimizle, tabi en başta siz değerli müşterilerimizin destekleriyle, sektörde kaliteye ve hizmet anlayışına farklı bir bakış açısı getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Firmamız Anadolu Teknik Yapı paslanmaz çelik materyalinde kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir. Toplam kalite anlayışına sadık kalan ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, yapan İç Anadolu Paslanmaz sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

İddia ediyoruz,üstlendiğimiz projelerde size özel uygulamalarımızla, imalat sırasında ve sonrasında Anadolu Teknik Yapı ile Paslanmaz farkını göreceksiniz.

Paslanmaz korkuluk üretiminde kullandığımız malzemeler dünya normlarında olup birinci sınıftır. Paslanmaz malzemelerimizin hepsi sertifikalı ve crni 304 kalitededir. Aksesuarlarımız da tamamiyle 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.

İnox malzemeler korozyona(pas) karşı paslanmaz çelik malzemelerin içerisinde bulunan krom ve nikel madenlerinin dayanımından tüm mekanlarda kromun sadeliği ile mekanlarınıza renk katmaktadır.

Ayrıca paslanmaz çelik, hijyenik ve bakteri üretmeyen sağlam dayanıklı bir malzemedir. Paslanmaz çelik uzun vadeye yayıldığında diğer metallere göre ekonomik bir metaldir. Bakımı kolay ve şık bir malzemedir.